پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3864
-
الف
+

گزارش تصویری: خلاصه قسمت پانزدهم سریال کیمیا

خلاصه قسمت پانزدهم سریال «کیمیا» را به صورت تصویری مشاهده فرمایید.

در قسمت پانزدهم سریال «کیمیا» شاهد اتفاقات جدیدی بودیم که خلاصه آن را به صورت تصویری مشاهده می فرمایید. 

به گزارش آی‌فیلم، در قسمت پانزدهم مجموعه تلویزیونی «کیمیا» به کارگردانی "جواد افشار" مشاهده کردید که شهرام کامفر عضو ساواک با فریب، فرخ را برای ماموریت به سمت خرمشهر می فرستد و خواهرزاده اش بیژن را در مسیر انتقال از بیمارستان به زندان می رباید تا از او به عنوان گروگان استفاده کند. فرخ در جاده تصادف می کند و هنگام تعمیر خودرو متوجه جاسازی شدن بسته های دلار در آن می شود و تصمیم می گیرد به مسیر ادامه ندهد. فرخ تلفنی بیژن را از نقشه کامفر آگاه می کند ولی کامفر متوجه می شود. بیژن با استفاده از فرصت، در غیاب کامفر از خانه ای که در آن نگهداری می شود فرار می کند و با مهری همسر فرخ در یک قهوه خانه دیدار می کند. کامفر بعد از آن که متوجه فرار بیژن می شود، به خانه فرخ می رود و کل خانواده را به گروگان می گیرد تا فرخ به خواسته اش عمل کند. در این بین همسایگان فرخ نیز به مسئله مشکوک می شوند و... 

از جمله بازیگران این سریال می‌توان به مهراوه شریفی‌نیا، مهدی پاکدل، پوریا پورسرخ، رضا کیانیان، آزیتا حاجیان، حسن پورشیرازی، گلاره عباسی، برزو ارجمند، امیرحسین آرمان، نیکی کریمی و حامد بهداد اشاره کرد. 

سریال کیمیا هر شب بجز پنجشنبه‌ها ساعت ۲۲:۰۰ روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود و تکرار آن نیز در ساعات ۶:۰۰ و ۱۴:۰۰ روز بعد پخش می‌شود. 

بیشتر بخوانید:

خواستگاری از کیمیا، شاید وقتی دیگر!

گریم میانسالی کیمیا به این سریال لطمه زد

گزارش تصویری: خلاصه قسمت یازدهم سریال کیمیا

گزارش تصویری: خلاصه قسمت دوازدهم سریال کیمیا

گزارش تصویری: خلاصه قسمت چهاردهم سریال کیمیا

ا ز/ 

نظر شما
ارسال نظر