پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2516
-
الف
+

پخش سریال بوم و بانو از نیمه شهریور + تیزر

در آستانه پخش سریال تاریخی «بوم و بانو» از تیزر این سریال رونمایی شد.

تیزر سریال تاریخی «بوم و بانو» به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب رونمایی شد. این سریال از شنبه ۱۵ شهریور روانه آنتن خواهد شد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی شبکه دو، «بوم و بانو» همکاری جدید سعید سلطانی و آرمان زرین‌کوب پس از سریال «ستایش» محسوب می‌شود. این سریال تاریخی، دوره پهلوی را به نمایش می‌گذارد و کاری در حوزه تاریخ معاصر به شمار می‌آید. این مجموعه به نویسندگی شعله شریعتی و اعظم بهروز روایتگر داستانی عاشقانه و تاریخی است.

سعید سلطانی باز هم به سراغ بخشی از تاریخ ایران رفته و روایتگر قصه‌ای تاریخی در «بوم و بانو» شده است. در این مجموعه بازیگرانی مهدی احمدی، مسعود رایگان، بهنام تشکر، فریبا متخصص، دیبا زاهدی، شادی کرم رودی و ساغر قناعت به ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان سریال آمده است: در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می‌شود و شورشان به یغما می‌رود، عشقی بی‌آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می‌رود، اما در واپسین لحظات، چون سیمرغی از میان خاکستر برمی‌خیزد...

سریال «بوم و بانو» کاریست از گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما که شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن می‌شود و پنجشنبه‌ها در همین ساعت خلاصه هفتگی سریال پخش خواهد شد.

بر اساس این گزارش، بازپخش این سریال ساعت ۴۵ دقیقه بامداد، ۸:۴۵ و ۱۶:۳۰ روز بعد خواهد بود.

مطالب مرتبط:

نگاهی به سریال «بوم و بانو»

«بوم و بانو» متوقف نشده است

جزئیات جدید از سریال «بوم و بانو»

م ه / ا ا

نظر شما
ارسال نظر