پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3873
-
الف
+

«بوم و بانو» متوقف نشده است

آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده مجموعه «بوم و بانو» از ادامه تصویربرداری این سریال خبر داد.

آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «بوم و بانو» از ادامه تصویربرداری این سریال خبر داد.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سیمافیلم، آرمان زرین‌کوب تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «بوم و بانو» گفت: روز گذشته خبری توسط یکی از خبرگزاری‌ها منتشر شد که پروژه متوقف شده که این خبر کذب است. ما برای رساندن پروژه به زمان پخش یعنی ماه محرم ۲ گروه کارگردانی گذاشتیم که به دلیل شرایط مالی توان همکاری با گروه دوم را نداریم. این بدین معنی نیست که کل پروژه متوقف است. متاسفم که می‌گویم ما با مشکلات مالی مواجه هستیم و منکر این نمی‌توان بود، اما همچنان در حال تصویربرداری پروژه هستیم و فعلاً با همکاری گروه کار می‌کنیم. البته تا چه زمانی امکان این نوع فعالیت برای همکارانم هست، نمی‌دانم.

مسعود رایگان، بهنام تشکر، مهدی احمدی، دیبا زاهدی، ساغر قناعت و … از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند که برای پخش در ایام محرم آماده می‌شود.

«بوم و بانو» همکاری جدید سعید سلطانی به عنوان کارگردان و آرمان زرین‌کوب در جایگاه تهیه‌کننده پس از سریال پرمخاطب «ستایش» است.

در خلاصه داستان «بوم و بانو» آمده است: «در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می‌شود و شورشان به یغما می‌رود، عشقی بی‌آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می‌رود، اما در واپسین لحظات چون سیمرغی از میان خاکستر برمی‌خیزد …».

بیشتر بخوانید:

تصویربرداری «بوم و بانو» ادامه دارد

جدیدترین خبرها از سریال «بوم و بانو»

از سرگیری سریال جدید کارگردان «ستایش»

ا.ا / س.م

نظر شما
ارسال نظر