پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2624
-
الف
+

تیتراژ ماندگار«کیف انگلیسی» + دانلود

ویدئویی از تیتراژ پایانی سریال «کیف انگلیسی» ساخته فرهاد فخرالدینی را در این گزارش مشاهده کنید.

ویدئویی از تیتراژپایانی سریال «کیف انگلیسی» ساخته فرهاد فخرالدینی را در این گزارش مشاهده کنید.

به گزارش آی‌فیلم، «کیف انگلیسی» از جمله سریال‌های نوستالژی و قدیمی رسانه ملی است، که با پرداختن به بخشی از تاریخ تجدد ایران و تغییر در سبک زندگی ایرانی توسط "سید ضیاءالدین دری" ساخته شده است. 

این مجموعه تلویزیونی که یکی از پربازیگرترین سریال‌ها محسوب می‌شود، تا امروز چندین بار از شبکه‌های مختلف سیما به روی آنتن رفته است. در کنار بازی ماندگار بازیگران سریال «کیف انگلیسی»، موسیقی و تیتراژ این سریال نیز جزو یکی از قطعات ماندگار و نوستالژی تاریخ تلویزیون ایران است. قطعه‌ای که فرهاد فخرالدینی موسیقیدان و رهبر ارکستر کشورمان آن را ساخته و نامدار شده است. 

بیشتر بخوانید

در اولین قسمت «کیف انگلیسی» چه می‌گذرد؟

یادی از بازی سیروس گرجستانی در کیف انگلیسی

داستان «کیف انگلیسی» در دوران موسوم به دهه طلایی آزادی اتفاق می‌افتد و داستان شخصیت سیاست‌مدار، روشنفکری را به نام منصور ادیبان مطرح می‌کند. ادیبان پس از تحصیل در رشته حقوق در فرانسه، برای بار دوم به پیروی و با حمایت‌های یکی از دختران سیاستمدارن زمانه خود در انتخابات مجلس شرکت می‌کند و پس از آن دچار اتفاقاتی می‌شود که در هفته آینده مشاهده خواهید کرد.

سریال «کیف انگلیسی» از جمله مجموعه‌های پربازیگری است که "لیلا حاتمی"، "علی مصفا"، "محمدرضا شریفی‌نیا"، "سیروس گرجستانی"، "رضا کیانیان" و .... در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

براساس این گزارش سریال «کیف انگلیسی» به کارگردانی "سیدضیاءالدین دری"، هر شب ساعت ۲۰ از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و تکرار آن نیز در ساعت‌های ۴ و ۱۲ روز بعد خواهد بود.

م ن/ ص گ

نظر شما
ارسال نظر