پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
2401
-
الف
+

«همسران» سریالی برای خانواده

سریال «همسران» یکی از بهترین سریال‌ها برای خانواده است.

سریال «همسران» یکی از بهترین سریال‌ها برای خانواده است.

به گزارش خبرنگار آی‌فیلم، دو زوج در یک ساختمان باهم همسایه‌اند. «کمال و مهین» که سن بیشتری نسبت به زوج دیگر یعنی «علی و مریم» دارند، به نوعی در مشکلات و مسائل، آنها را راهنمایی می‌کنند. این خلاصه داستانی از سریال «همسران» است اما ماجرای این سریال بسیار فراتر از این حرف‌هاست.

به نظر من «همسران» یکی از بهترین سریال‌ها برای خانواده است زیرا روابط زن و مرد و اعضای خانواده را به نحوی نشان می‌دهد که می‌توان به راحتی آن را در میان همه خانواده‌ها و در دنیای واقعی مشاهده کرد.

«همسران» ساختار پیچیده‌ای ندارد و همین ساده بودن سریال باعث شده است که بعد از چندین دهه مخاطب جذب این سریال شود.

انتخاب بازیگران این سریال خوب است به خصوص انتخاب "فردوس کاویانی" و "مهرانه مهین‌ترابی". فردوس کاویانی در نقش کمال توانسته است به خوبی نقش صاحب یک گاوداری که اشتباهات خودش را دارد، بازی کند. همچنین جنس بازی مهين‌ترابی به گونه‌ای است كه باور‌پذيری را به شكل كاملی به بيننده منتقل می‌كند

زوج‌های سریال «همسران» طوری شخصیت پردازی شدند که با تمام مشکلاتشان، قدر زندگی را می‌‌شناسند و به آن پشت نكرده‌اند.

بیژن بیرنگ و مسعود رسام کارگردان و تهیه‌کننده آثار دیگری همچون «خانه سبز»، «تولدی دیگر» و «دنیای شیرین دریا» هستند که می‌توان با نگاهی به کارنامه کاری این دو کارگردان فهمید که تمام تلاش این دو، تزریق امید و نشاط در سریال‌هایشان است. به همین خاطر، سریال‌های این دو کارگردان چه زمانی که با یکدیگر بودند و  چه زمانی که هر یک جداگانه کاری را کارگردانی کرده‌اند سریال‌هایی امید بخش و شادی هستند که با وجود تمام مشکلات شخصیت‌های سریال در آخر مخاطب را امیدوار از پای تلویزیون بلند می‌کند.

ه خ/ ص گ

قدر "فردوس کاویانی" را بدانیم+ویدیو

اختصاصی: از آقا کمال «همسران» چه می‌دانید؟

مهرانه مهین ترابی از «همسران» تا «آرماندو»

الهام پاوه‌نژاد با چه سریالی محبوب شد؟

نظر شما
ارسال نظر