پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3913
-
الف
+

آشنایی با آقا بهرام در سریال پژمان

مجموعه تلویزیونی «پژمان» از روز دوشنبه ۲۶ خردادماه از شبکه آی‌فیلم درحال پخش است.

به بهانه پخش مجموعه تلویزیونی «پژمان» به کارگردانی سروش صحت، نگاهی به کارنامه هنری بیژن بنفشه‌خواه، بازیگر نقش "بهرام ناصحی" انداخته‌ایم.

به گزارش آی‌فیلم، بیژن بنفشه‌خواه متولد اول فروردین ۱۳۵۲ در تهران است. او در خانواده‌ای هنرمند متولد شد؛ و فرزند رضا بنفشه‌خواه، بازیگر پیشکسوت کشورمان است.

این هنرمند، در فیلم‌هایی چون «رقص شیطان» (۱۳۷۹)، «از ما بهترون» (۱۳۸۹) و «وفا ۲۰۱۲» (۱۳۹۰)، و مجموعه‌های طنزی چون «این چند نفر» (۱۳۷۸)، «بدون شرح» (۱۳۸۱)، «مرد دوهزار چهره» (۱۳۸۷)، «ساختمان پزشکان» (۱۳۹۰-۱۳۸۹)، «سهمی برای دوست» (۱۳۹۰)، «پژمان» (۱۳۹۲)، «دست نزن جیزه» (۱۳۹۳) و «سربه راه» (۱۳۹۴) به نقش‌آفرینی پرداخته‌است.

بیژن بنفشه‌خواه در سریال پژمان در نقش شوهر پریسا (خواهر پژمان) و مدیر یک آژانس مسافرتی است؛ «پژمان» سریالی است که داستان زندگی "پژمان جمشیدی" ستاره سابق فوتبال را روایت می‌کند که با شروع فصل جدید، موفق به بستن قرارداد با گروه دلخواهش نمی‌شود. پژمان که همچنان در حال‌وهوای دوران شهرت و محبوبیتش به سر می‌برد به همراه مدیر برنامه‌هایش به دنبال یک باشگاه ورزشی برای عقد قرارداد می‌گردد و در این مسیر با ماجراهای جالبی روبه‌رو می‌شود.

پژمان جمشیدی، سام درخشانی، شقایق دهقان، بهاره رهنما، هوشنگ حریرچیان، اردشیر کاظمی به همراه بیژن بنفشه‌ خواه بازیگران اصلی این سریال هستند.

مجموعه طنز تلویزیونی «پژمان»، هر شب ساعت ۲۱ از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود و بازپخش آن نیز در ساعت ۵ و ۱۳ روز بعد است.

بیشتر بخوانید:

مقابل «اکبر عبدی» هول می‌شوم

کمدی "سروش صحت" خیلی امروزی‌ست

م ه / ا.ا

نظر شما
ارسال نظر