پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4040
-
الف
+

احسان خواجه‌امیری خواننده «بچه مهندس»

احسان خواجه امیری تیتراژ سریال «بچه مهندس ۳» را که در ماه رمضان پخش می‌شود، می‌خواند.

احسان خواجه امیری تیتراژ سریال «بچه مهندس ۳» را که در ماه رمضان پخش می‌شود، می‌خواند.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سریال، مجموعه تلویزیونی «بچه مهندس ۳» قرار است در شب‌های ماه رمضان روی آنتن شبکه دوم سیما برود از این رو مراحل تدوین و صداگذاری و انتخاب موسیقی آن در حال انجام است.

موسیقی متن به عهده بابک شهرکی و خواننده تیتراژ سریال، احسان خواجه امیری است.

فصل نخست آن در رمضان ۹۷ روی آنتن رفت و با حضور سه کودک که خط اصلی قصه را دنبال می‌کردند توانست از محبوبیت خوبی برخوردار شود. فصل دو آن مدتی بعد از شبکه دو سیما پخش شد.

فصل اول به دوران کودکی شخصیت اصلی قصه با نام جواد جوادی پرداخت. جوادی در فصل دو نوجوان شده بود و همچنان به دنبال هویت و پدر و مادرش می‌گشت و حالا در فصل سه  جوان ۲۴ ساله و دانشجو است و به عبارتی مخترع می‌شود.

علی غفاری کارگردانی و سعید سعدی تهیه کنندگی این سریال را به عهده دارند. دو فصل قبل این سریال در سال گذشته از شبکه دو سیما پخش شد.

در فصل سوم این سریال بازیگرانی، چون فرهاد قائمیان، کامران تفتی و ثریا قاسمی به همراه روزبه حصاری، سعید کریمی، مهشید جوادی، کاوه سماک‌باشی، فرناز رهنما، حدیث چهره‌پرداز، خیام وقارکاشانی، مهسا مهجور، سارا شاهرودیان، بهنام مومنی، مهرزاد جعفری و مانی رحمانی، (با معرفی) محمود خسرومنش، امید ماهر، نسیم باقریان، یاسمن قلی‌پور و (با حضور) سیدمهرداد ضیایی، کریم اکبری‌مبارکه، عباس جمشیدی، فرید قبادی، کریم قربانی، اتابک نادری، افشین نخعی، سلمان فرخنده، فریده دریامج، شیوا خسرومهر، آرش نوذری، احسان امانی، احسان مهدی و حسن اسدی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

نگارش متن‌های «بچه مهندس ۳» که در گروه فیلم و سریال شبکه دوم سیما تولید شده برعهده حسن وارسته، امیر شاداب و رضا خمسه بوده است.

ه خ / س م

نظر شما
ارسال نظر