پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3774
-
الف
+

«ملکاوان»؛ پرچم‌دار ژانر معمایی

صفا آقاجانی بازیگر سریال «ملکاوان» درباره این سریال با آی‌فیلم به گفت‌وگو پرداخت.

صفا آقاجانی بازیگر سریال «ملکاوان» درباره این سریال با آی‌فیلم به گفت‌وگو پرداخت.

صفا آقاجانی از بازیگران قدیمی نمایش‌های رادیویی است و شاید می‌توان گفت صدای آن آشناتر از چهره‌اش است. همچنین او را در آثار مختلف تلویزیون همچون «زمانه»، «ستایش»، «دردسرهای عظیم» و «پرستاران» هم دیده‌ایم. آقاجانی این روزها مجموعه تلویزیونی «ملکاوان» را در حال پخش از شبکه آی‌فیلم دارد. به بهانه پخش این سریال به سراغ این هنرمند رفته‌ایم و با وی به گفت‌وگو پرداختیم که در ادامه می‌خوانید:

خانم "آقاجانی" شما همیشه نقش یک مادر مهربان را بازی کردید ولی در «ملکاوان» این چنین نبود و نقش متفاوت‌تری را قبول کردید. کمی از «ملکاوان» و نقشتان در این سریال برای ما بگویید.

بله. من در «ملکاوان» نقش یک خدمتکار را دارم که البته آنجا هم مهربان و دلسوز هستم اما کمی جستجوگرتر هستم و به دنبال کشف وقایع در خانه‌ام و همین تنشگر بودن نقشم، باعث شده نسبت به نقش‌های دیگرم متفاوت باشد.

کار با آقای معظمی را چطور دیدید؟

واقعیت این است که من سال‌هاست آقای معظمی را می‌شناسم و با هم همکاری داریم. او توانایی من را می‌داند و خدا را شاکرم که با او کار می‌کنم. وقتی پیشنهاد چنین نقشی را در سریال« ملکاوان» به من داد، در ابتدا خیلی دو دل بودم و تردیدم، مانع از انتخاب شده بود، اما بعد از این‌که با او صحبت کردم، نقش را بازی کردم و خوشحالم این اتفاق افتاد، چون نقشم در این سریال بسیار متفاوت شده و نسبت به دیگر شخصیت‌هایی که تا به امروز بازی کرده‌ام، متمایز است. 

داستان سریال «ملکاوان» نسبت به سریال‌های دیگر فرق دارد و کمی ژانر وحشت در آن است. نظر شما درباره این اتفاق چیست؟

خود من به خاطر همین تفاوت فیلمنامه سریال «ملکاوان» بود که پذیرفتم نقش کوتاهی در سریال بازی کنم. به نظرم خیلی مهم است که ژانرهای مختلف در تلویزیون کار شود و مردم فقط داستان‌های یک خطی و تکراری در سریال‌ها نبینند. «ملکاوان» می‌تواند پرچم‌دار این ماجرا شود.

خانم "معصومه آقاجانی" در این سریال هم به ایفای نقش پرداختند. همکاری با خواهرتان چطور بود؟

واقعیت این است که من خیلی دوست دارم یک بار دیگر با خواهرم همکاری داشته باشم و در نقش‌های مقابل هم، بازی کنم. در «ملکاوان» همچین اتفاقی نیفتاد ولی منتظر این اتفاق هستم.

نظر شما درباره ساخت سریال توسط شبکه آی‌فیلم چیست؟

من با آی‌فیلم قبلا هم همکاری داشتم و به خاطر همین این شبکه را می‌شناسم و می‌توانم بگویم که آی‌فیلم راه خود را درست می‌رود و هم ساخت سریال توسط این شبکه بسیار ایده خوبی است و هم پخش سریال‌های قدیمی. امیدوارم اتفاق‌های بسیار خوبی برای شبکه آی‌فیلم بیفتد.

صحبت پایانی...

امیدوارم مردم سریال «ملکاوان» را دوست داشته باشتد و از تماشای این سریال لذت ببرند و این را مطمئن باشند تمام عوامل سریال «ملکاوان» نهایت تلاش خودشان را برای ساخت هر چه بهتر این سریال کردند.

(مصاحبه کننده: هانیه خاوری)

نظر شما
ارسال نظر