پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3190
-
الف
+

حضور دو بازیگر جدید در «بوم و بانو»

دیبا زاهدی و شادی کرم‌رودی به سریال «بوم و بانو» پیوستند.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری فارس، دیبا زاهدی که پیش از این در فیلم‌های سینمایی چون «پنج ستاره»، «بادیگارد»، «تیغ و ترمه»، «آزاد به قید شرط» و... حضور داشته این روزها به واسطه بازی در سریال نمایش خانگی «نهنگ آبی» مورد توجه قرار گرفته و «بوم و بانو» نخستین تجربه او در مدیوم تلویزیون به حساب می‌آید.

شادی کرم‌رودی نیز در کارنامه‌ کاری خود بازی در فیلم‌هایی چون «ماهی و گربه»، «مستانه»، «یک شهروند معمولی»، «دارکوب» و... را دارد و او با «بوم و بانو» برای اولین ‌بار در قاب تلویزیون دیده می‌شود.

پیش از این حضور مهدی احمدی، مسعود رایگان، بهنام تشکر، فریبا متخصص، ساغر قناعت در این سریال قطعی شده بود.

مسعود رایگان در این سریال ایفاگر نقش تیمسار افشار و بهنام تشکر نیز نقش سرهنگ سپنتا را برعهده دارد.

«بوم و بانو» به قلم شعله شریعتی و اعظم بهروز عاشقانه‌ای در هزار توی تاریخ است که در ۳۵ قسمت برای پخش از شبکه دو سیما تولید خواهد شد.

قصه این سریال در دوره پهلوی اول روایت می‌شود و بزنگاهی است از تلاقی عشق، سیاست و مذهب.

پس از سریال «ستایش»، «بوم و بانو» دومین مجموعه‌ای است که سعید سلطانی به عنوان کارگردان و آرمان زرین‌کوب در جایگاه تهیه‌کننده با یکدیگر همکاری می‌کنند تا آن را برای پخش از تلویزیون تولید کنند.

در خلاصه داستان «بوم و بانو» آمده است: در ایامی که عشق رهروان محرم به مسلخ برده می شود و شورشان به یغما می رود، عشقی بی آلایش سر بر می‌آورد که در دل طوفان بلایای زمانه به ابتلا کشیده می‌شود و در سایه تزویر و فریب بدخواهان تا مرز نابودی می رود اما در واپسین لحظات چون سیمرغی از میان خاکستر برمی خیزد...

س ح/ س م

نظر شما
ارسال نظر