پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3698
-
الف
+

فصل دوم «محرمانه» در راه است

فصل دوم مجموعه تلویزیونی «محرمانه»، از امروز روی آنتن می رود

با توجه به پایان یافتن فصل اول مجموعه تلویزیونی «محرمانه»، فصل دوم این سریال روی آنتن خواهد رفت.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، فصل دوم مجموعه تلویزیونی «محرمانه» به کارگردانی مسلم تهرانی و تهیه‌کنندگی عطا پناهی سه‌شنبه یکم مردادماه روی آنتن شبکه ۳ سیما می‌رود.

سری دوم این مجموعه تلویزیونی در ۳۴ قسمتِ ۲۶ دقیقه‌ای تولید و همانند فصل اول، تلاش می کند تا دغدغه‌های نوجوانان را به تصویر بکشد.

عطا پناهی تهیه‌کننده سریال «محرمانه» درباره فصل دوم این مجموعه تلویزیونی گفت: در دومین فصل «محرمانه» سعی شده تا برای افزایش بیش از پیش جذابیت این سریال تعدادی کاراکتر به مجموعه کاراکترها اضافه شود که در روند سریال با آنها آشنا خواهیم شد.

وی درباره بازخوردهایی که از فصل اول این سریال دریافت کرده است، بیان کرد: ما تحت قالب یک نظر سنجی، بازخوردهای مخاطبان سریال را دریافت کردیم که بیش از ۱۸۰۰ نفر در این نظر سنجی شرکت کردند. بسیاری از مخاطبانی که برای ما پیام فرستادند، از اینکه دغدغه هایشان با موضوعات سریال ما همخوانی داشته ابراز رضایت کردند.

این تهیه‌کننده تلویزیون در پایان گفت: بازخوردهای دریافتی از پخش فصل اول «محرمانه» برای ما انگیزه ۲ چندانی بود تا قدم های بعدی را محکم تر برداریم.

ه خ/ا.ز

نظر شما
ارسال نظر