پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4477
-
الف
+

پایان تصویربرداری سریال «محکومین ۲»

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی محکومین ۲ به پایان رسید

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی محکومین ۲ به تهیه کنندگی بهروز مفید وکارگردانی سیدجمال سیدحاتمی  به پایان رسید.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی شبکه یک، آخرین اپیزود این مجموعه تلویزیونی"به من میگن عباس" نام دارد که روز گذشته در جنت آباد تهران با ضبط آخرین سکانس‌های خیابانی به پایان تولید خود رسید.

این اپیزود، سی و پنجمین و آخرین اپیزود سریال محکومین است که "کمند امیر سلیمانی"، "حسین سلیمانی" و "صفا آقاجانی" در آن ایفای نقش کردند. به گفته بهروز مفید تهیه کنند این سریال، دیروز البته"ناصر هاشمی" و تعدادی دیگر از بازیگران هم مقابل دوربین رفتند تا سکانس‌های باقی مانده اپیزود‌های قبلی تکمیل شود. مفید اظهار داشت: همزمان با فیلمبرداری، تدوین این پروژه نیز انجام می‌شود و تاکنون ۶۰ درصد از آن تدوین نهایی شده است.

این تهیه کننده در خصوص این سریال یادآور شد: در محکومین ۲ در مجموع ۲۴۳ بازیگر مقابل دوربین رفتند که ۸۳ بازیگر آن اصلی و ۱۶۰ بازیگر فرعی بودند و جالب این که هزار و ۸۲۸ هنرور هم در آن حضور داشتند. بهروز مفید با بیان اینکه تصویربرداری این مجموعه یازده ماه به طول انجامید تصریح کرد: این سریال در مجموع ۳۴۰ لوکیشن داشت که فیلمبرداری در ۱۳۰ لوکیشن اصلی و ۲۱۰ لوکیشن فرعی انجام شد.

او ابراز امیدواری کرد نتیجه کار مورد توجه علاقه‌مندان سریال‌های ایرانی قرار بگیرد. مجازات جایگزین زندان، بحران خانواده و طلاق از موضوعات اصلی این سریال می‌باشد که به قلم مجید اسماعیلی پارسا و امیرمحمد عبدی به نگارش درآمده است.

مجموعه تلویزیونی محکومین ۲ کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۳۵ قسمت در دست تولیداست.


ه خ/ا.ز

نظر شما
ارسال نظر