پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3838
-
الف
+

«ملک سلیمان نبی (ع)» سریال می‌شود

سریال تلویزیونی «ملک سلیمان (ع)» به جای اپیزودهای 2 و 3 این فیلم سینمایی ساخته می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری مهر، فیلم سینمایی «ملک سلیمان» به کارگردانی شهریار بحرانی و تهیه‌کنندگی مجتبی فرآورده در سال ۸۹ ساخته شد و قرار بود قسمت‌های دوم و سوم این فیلم نیز به‌صورت سینمایی ساخته شود. حالا محمدرضا رمضانی که ابتدا قرار بود نسخه‌های سینمایی این اثر را در همکاری با مجتبی فرآورده بسازد، سراغ ساخت سریالی تلویزیونی «ملک سلیمان» رفته و قرار است تیمی از چند کارگردان این مجموعه الف ویژه را با نام «ملک سلیمان نبی» در تلویزیون به تولید برسانند.

محمدرضا رمضانی تهیه‌کننده این سریال در گفت‌وگویی اظهار داشت: ابتدا قرار بود بنده قسمت دوم و سوم سینمایی «ملک سلیمان» را بسازم و طی جلساتی با شهریار بحرانی و مجتبی فرآورده کارگردان و تهیه‌کننده قسمت نخست این فیلم داشتیم قرار شد هریک کارهایی را به موازات جلو ببرند اما بعد از مدتی ضرورت ساخت این اثر در قالب یک سریال بیشتر نمود پیدا کرد. بعد از آن ما جلسه‌ای هم با عبدالعلی علی عسکری رییس صداوسیما برگزار کردیم و او درخواست کرد فعلاً روی همین فیلمنامه سریال تلویزیونی کار کنیم.

وی با اشاره به تصویب طرح این سریال گفت: در حال حاضر طرح تصویب شده است و ما منتظریم تا برآورد انجام و فیلمنامه متناسب با سریال نوشته شود. گروهی زیر نظر شهریار بحرانی درباره سریال تحقیق می‌کنند و خود بحرانی فیلمنامه را می‌نویسد. ما یک سال برای نگارش فیلمنامه و چهار سال برای تولید در نظر گرفته‌ایم و در مجموع پنج سال در نظر گرفته شده است اما این پنج سال قرار است کاهش یابد چون در نظر داریم سریال را با سه گروه بسازیم.

/ س م

نظر شما
ارسال نظر