پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4085
-
الف
+

آغاز پخش مجموعه «هابیل، چند روایت از یک ناوَرد»

مجموعه ۱۰ قسمتی «هابیل، چند روایت از یک ناوَرد» بر روی آنتن رسانه ملی می‌رود.

مجموعه ۱۰ قسمتی «هابیل، چند روایت از یک ناوَرد» به همت گروه موشن‌گرافیک و نماهنگ بسیج صداوسیما تهیه و از شبکه‌های سراسری سیما پخش می‌شود.

به گزارش  آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری فارس، اصغر عباسی کارگردان این مجموعه ضمن اشاره به تولید مجموعه «هابیل، چند روایت از یک ناوَرد» اظهار داشت: این مجموعه در ۱۰ قسمت پخش میشود.

وی با اشاره به سوژه‌های این مجموعه گفت: ما در این مجموعه تلاش کردیم چه از نظر سوژهای و چه از نظر جغرافیایی بخشهای مختلف دفاع مقدس را در فرم و روایتى متفاوت به نمایش بگذاریم؛ به طوری که در این مجموعه، روایتهایى از ابتدای دوران دفاع مقدس تا زمان بازگشت اسرا و شهرهایی همچون سوسنگرد، دزفول، خرمشهر و حادثه‌های بمباران تهران و ترورهای منافقین بیان میشود.

عباسی اظهار داشت: چون تصمیم داشتم روایتی سینمایی، جذاب و متفاوت را به مخاطب ارائه دهم، به سمت بازیگران سینما و تلویزیون رفتم که در این مسیر، روایت ۵ قسمت از این مجموعه را عباس غزالی و ۵ قسمت دیگر را متین ستوده عهده‌دار شدند.

وی همچنین بیان داشت: در این مجموعه تلاش شده است تا به نقش و اثرگذاری بانوان چه در جبهه‌های حق علیه باطل و چه پشتیبانی از جبهه‌ها به صورت ویژهای پرداخته شود.

عباسی همچنین از ساخت آثاری از این دست که بتواند در زمانی کوتاه مخاطب را پای تلویزیون میخکوب نگه دارد گفت و از نگارش ١٠ قسمت بعدى این مجموعه با محتوا و نگاهی متفاوت‌تر از همیشه به جنگ خبر داد و اظهار امیدوارى کرد بتواند آن را براى چند ماه آینده آماده کند.

دو قسمت از مجموعه‌ «‌هابیل، چند روایت از یک ناوَرد» روز سوم خرداد و هشت قسمت دیگر آن در هفته دفاع مقدس از شبکه‌های سراسری سیما پخش میشوند.

مجموعه روایتى «‌هابیل، چند روایت از یک ناوَرد» به تهیهکنندگی محسن محمدحسنی تهیه شده است.

س ح/ م گ

نظر شما
ارسال نظر