پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3520
-
الف
+

ساخت کمدی سیاه درباره ابرثروتمندان نیویورکی

کمدی سیاه درباره ابرثروتمندان نیویورکی با شرکت مل گیبسون ساخته می شود

مل گیبسون که این هفته نامش در اجرای ۳ پروژه سینمایی به چشم خورد، در جدیدترین فیلمش، ابرثروتمندان نیویورکی را زیر ذره‌بین می‌برد.

به گزارش آی فیلم به نقل از ورایتی، شایا لوباف و مل گیبسون در فیلم «راتچایلد» نقش‌آفرینی خواهند کرد که یک کمدی سیاه درباره ابرثروتمندان نیویورک است. این فیلم توسط جان اس. برد کارگردان فیلم «استن و آلی» کارگردانی می‌شود و هن‌وی فیلمز وارد پروژه شده تا فروش بین‌المللی آن را در فستیوال فیلم کن آغاز کند.

لوباف نقش بکت راتچایلد را بازی می‌کند که از خانواده‌اش بیرون رانده شده است. او به محض اینکه به سن بزرگسالی می‌رسد نقشه‌ای می‌ریزد تا دوباره وارد خانواده شود و حق خود از ثروت عظیم آن‌ را دریافت کند. روی هم رفته ۹ عضو خانواده راتچایلد هستند که بین او و ثروتش قرار گرفته‌اند. یکی از آن‌ها شخصیت وایت‌لاو با بازی گیبسون است که پدرسالار خانواده و شخصیت منفی داستان است.

«راتچایلد» توسط شرکت تهیه لس‌آنجلسی یونیفاید پیکچرز تهیه می‌شود. کیت کیاروال و تایلر جکسون تهیه‌کنندگان اصلی آن هستند.

گیبسون در حال حاضر چند پروژه در دست ساخت دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به کمدی «مرد چاق» اشاره کرد که در آن او نقش بابانوئل را بازی می‌کند. فیلم دیگر او یک اکشن به نام «نیروی طبیعت» است که شرکت بلوباکس اینترنشنال مسئولیت فروش آن را بر عهده دارد. 

ا.ز

نظر شما
ارسال نظر