پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
5058
-
الف
+

پخش «گرگ و میش» بعد از «بانوی عمارت»

سریال تاریخی «لحظه گرگ و میش» به زودی از رسانه ملی پخش می‌شود.

سریال تاریخی «لحظه گرگ و میش» به کارگردانی همایون اسعدیان که این روزها مراحل پایانی تولید را پشت سر می‌گذارد، قرار است از دی ماه روی آنتن رسانه ملی برود.

 به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری ایسنا، همایون اسعدیان علام کرد: از چند روز دیگر، پخش سریال «بانوی عمارت» به کارگردانی آقای عزیزالله حمیدنژاد از شبکه سه شروع می‌شود و پس از آن قرار است سریال «لحظه گرگ و میش» از دی ماه روی آنتن برود.

او یادآور شد که ضبط سریال «لحظه گرگ و میش» حدود ۲۰ روز است که به پایان رسیده و هم اکنون در مراحل پایانی صداگذاری، جلوه‌های ویژه و مونتاژ قرار دارد.

در سریال «لحظه گرگ و میش» که در ژانر اجتماعی سه دهه از تاریخ ـ از سال ۶۰ تاکنون ـ را روایت می‌کند، بازیگرانی همچون فاطمه گودرزی، فرید سجادی حسینی، شهره سلطانی، علیرضا کمالی‌نژاد، حسام محمودی فرید، کریم قربانی، سیامک احصایی، وحید آقاپور، المیرا دهقانی، ناصر سجادی حسینی، پانیذ برزعلی، نیما نادری و ... ایفای نقش کرده‌اند.

این مجموعه تلویزیونی فراز و فرود زندگی خانواده‌های اصیل در طول سه دهه با محوریت زندگی تنها دختر این خانواده را روایت می‌کند؛ روایتی از دهه شصت که با آغاز دهه شصت و حوادث مختلفی از قبیل جنگ، تحولات اجتماعی و اقتصادی ...  شروع می‌شود و در زمان معاصر پایان می‌یابد.

س م/  ص گ

نظر شما
ارسال نظر