پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
3224
-
الف
+

«اینستاگرامر» در یونان روی پرده می‌رود

مستند «اینستاگرامر» ساخته سینا کیان‌پور در جشنواره «یراپترا» یونان به نمایش درمی‌آید.

فیلم مستند «اینستاگرامر» به کارگردانی «سینا کیان‌پور» امروز در جشنواره بین‌المللی فیلم «یراپترا» یونان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، پنجمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «یراپترا» Ierapetra از دیروز شنبه ۱۳ مردادماه در کشور یونان آغاز به کار کرده و مستند «اینستاگرامر» ساخته سینا کیان‌پور در بخش پانوراما و مسابقه فیلم‌های بلند جشنواره به نمایش درمی‌آید.

در این دوره از جشنواره «یراپترا» یونان، ۹۸ فیلم از ۳۹ کشور جهان حضور دارند.

این جشنواره تا روز ۱۸ مرداد ادامه خواهد داشت.

مستند «اینستاگرامر» سال گذشته برای اولین بار در بخش مسابقه ملی یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» به نمایش درآمد.

در خلاصه داستان این فیلم ۸۰ دقیقه‌ای آمده است: «دنیای جدید، رسانه‌های جدید، ستاره‌های جدید... ما در عصری زندگی می‌کنیم که به واسطه‌ی تکنولوژی، هر کسی می‌تواند با تلفن همراه خود به شهرت دست پیدا کند؛ شهرتی که مختص دنیای مجازیِ این روزهای ما است. «اینستاگرامر» داستان پیدایش و رشد ستاره‌های دنیای اینستاگرام است؛ ستاره‌هایی که نمی‌توان دلیلی برای ستاره‌شدن‌شان پیدا کرد.»

سینا کیان‌پور متولد سال ۱۳۶۸ در تهران و فارغ‌التحصیل کارشناسی سینما از دانشگاه سوره و کارشناسی ارشد عکاسی از دانشگاه تهران است. در کارنامه‌ فیلمسازی او، ساخت مستند «برای زمستان آماده شو» به تهیه‌کنندگی دانشگاه کنراد ولف آلمان هم به چشم می‌خورد.

کیان‌پور هم‌اینک برای نمایش فیلمش در جشنواره «یراپترا» در کشور یونان حضور دارد. اولین نمایش اینستاگرامر برای عصر امروز یکشنبه ۱۴ مرداد برنامه‌ریزی شده است.

س م / س م

نظر شما
ارسال نظر