پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4078
-
الف
+

«شرایط خاص» پس از جام‌جهانی برای مخاطبان تلویزیون

مجموعه تلویزیونی «شرایط خاص» پس از جام جهانی فوتبال از تلویزیون پخش می شود.

مجموعه تلویزیونی «شرایط خاص» پس از جام جهانی فوتبال پخش می‌شود.

به گزارش آی‌فیلم به نقل از خبرگزاری مهر، مراحل تدوین نهایی مجموعه تلویزیونی «شرایط خاص» توسط خشایار موحدیان پشت سر گذاشته شده است و هم اکنون حسین ابوالصدق صداگذاری این سریال را در دست دارد.

بازی "کامبیز دیرباز" و "بهرام افشاری"  به عنوان یک زوج هنری برای نخستین بار، پرلوکیشن بودن از شاخصه‌های این مجموعه تلویزیونی به شمار می‌آید. 

تصویربرداری «شرایط خاص» به کارگردانی "وحید امیرخانی" و تهیه کنندگی "سیدمرتضی فاطمی" اوایل خردادماه به پایان رسید و هم اکنون آخرین مراحل فنی آن در حال انجام است تا به زودی و پس از بازی‌های جام جهانی فوتبال در شب های تابستان بر روی آنتن برود.

کامبیز دیرباز، بهرام افشاری، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، سیروس گرجستانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، شهره سلطانی، سوگل قلاتیان، معصومه رحمانی، صحرا اسدالهی، مصطفی ساسانی، وحید آقاپور و اسدالله یکتا ترکیب بازیگران سریال تلویزیونی «شرایط خاص» را تشکیل می‌دهند.

 نگارش فیلمنامه این سریال برعهده "حسین تراب‌نژاد و "احسان لطفیان" بوده، یک کمدی قصه‌گوی موقعیت است که نگاهی گذرا به دفاع مقدس دارد و مضامین اجتماعی با زبانی طنز در آن طرح می‌شود.

 ‌س م/ ص گ

نظر شما
ارسال نظر