پخش زنده
دانلود اپلیکیشن اندروید دانلود اپلیکیشن اندروید
English عربي
4292
-
الف
+

وقتی «چرخ شگفت» بر مراد «وودی آلن» نگشت

شایعه اتهامات اخیر وودی آلن به رسوایی اخلاقی آخرین سبب شکست مالی بزرگ او در اکران آخرین اثر سینمایی اش شد.

اکران ناموفق آخرین اثر سینمایی وودی آلن بر روی پرده نقره ای با فروشی پایین، معادل 10 میلیون دلار، نام این کارگردان و بازیگر آمریکایی را در تیتر خبرهای اخیر قرار داده است. این در حالی است که بر طبق شایعاتی که اخیراً منتشر شده اتهامات او  به رسوایی اخلاقی  علت شکست آخرین پروژه سینمایی او با نام «چرخ شگفتی» می باشد.

به گزارش آی فیلم به نقل از سینماپرس، فیلم سینمایی "چرخ شگفتی" به کارگردانی "وودی آلن" پس از نزدیک به دو ماه اکران در عرصه بین المللی، فروش بسیار ضعیفی معادل ۱۰ میلیون دلار را به ثبت رسانده تا عملاً شکستی عظیم در کارنامه وودی آلن به ثبت برسد.

این فیلم داستان یک اپراتور چرخ و فلک و همسرش (کیت وینسلت) را در دهه ۱۹۵۰ روایت می کند که اتفاقات مختلفی را به همراه دارد. اتفاقاتی عجیب که همگی به یکباره به زندگی این دو نفر ورود پیدا می کنند.

وقایع فیلم در یک پارک تفریحی به نام «لونا پارک» واقع در کانی آیلند در بروکلین روی می دهد که چرخ‌ و فلک بزرگی به نام "واندر ویل" در آن قرار دارد.

کیت وینسلت در نقش "جینی"، جاستین تیمبرلیک در نقش "میکی رابین"، جونو تیمپل، جیم بلوشی، تونی سیریکو، استیو اسکیریپا، مکس کاسلا، دبی مازار و استیو اسکیریپا از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

ط ه/س م

نظر شما
ارسال نظر